Suomi Cup 5. Osakilpailu 29.8.2015 - Äänekoski

Lataa tulokset PDF-tiedostona tästä.

Miehet Vasen -70 kg

1. Jakovlev Dmitrij, TKT-Nääsvääntö
2. Kormano Matti, Power Bull

Miehet Vasen -85 kg

1. Savolainen Matti, Power Bull
2. Liimatainen Samuli, Raahen Käenvääntö
3. Kaunisto Mikko, Vähänkyrön Kisa
4. Eerola Niko, TKT-Nääsvääntö
5. Mäkelä Tuomas, Power Bull
6. Jakovlev Dmitrij, TKT-Nääsvääntö
7. Kormano Matti, Power Bull
8. Herranen Heikki, OlsTa
9. Koskinen Tero, Jurvan Urheilijat
10. Ristolainen Jouko
11. Pentinmikko Sami
12. Harju Riku, Power Bull

Miehet Vasen -100 kg

1. Salminen Juha, Mansen Voima
2. Lukkarila J-P, OlsTa
3. Herranen Heikki, OlsTa

Miehet Vasen +100 kg

1. Savolainen Juha, Power Bull
2. Lukkarila J-P, OlsTa
3. Saarinen Tero, Power Bull




Naiset Vasen -65 kg

1. Ketola Erika, Jurvan Urheilijat
2. Korpela Miia, Vähänkyrön Kisa

Naiset Vasen +65 kg

1. Ketola Erika, Jurvan Urheilijat
2. Hannukari Piritta, Raahen Käenvääntäjät
3. Limola Johanna, TKT-Nääsvääntö



Noviisi miehet vasen avoin

1. Naukkarinen Jarno
2. Ristolainen Jouko
3. Palonen Ville
4. Pentinmikko Sami

Noviisi naiset vasen avoin

1. Haaranen Titta
2. Pasanen Tuuli



Miehet Oikea -70 kg

1. Jakovlev Dmitrij, TKT-Nääsvääntö
2. Kormano Matti, Power Bull

Miehet Oikea -85 kg

1. Savolainen Matti, Power Bull
2. Liimatainen Samuli, Raahen Käenvääntö
3. Eerola Niko, TKT-Nääsvääntö
4. Jakovlev Dmitrij, TKT-Nääsvääntö
5. Herranen Heikki, OlsTa
6. Kormano Matti, Power Bull
7. Koskinen Tero, Jurvan Urheilijat
8. Kaunisto Mikko, Vähänkyrön Kisa
9. Harju Riku, Power Bull
10. Ristolainen Jouko
11. Pentinmikko Sami


Miehet Oikea -100 kg

1. Salminen Juha, Mansen Voima
2. Lukkarila J-P, OlsTa
3. Herranen Heikki, OlsTa

Miehet Oikea +100 kg

1. Savolainen Juha, Power Bull
2. Putkonen Mika, Mansen Voima
2. Lukkarila J-P, OlsTa
3. Saarinen Tero, Power Bull



Naiset Oikea -65 kg

1. Ketola Erika, Jurvan Urheilijat
2. Korpela Miia, Vähänkyrön Kisa

Naiset Oikea +65 kg

1. Hannukari Piritta, Raahen Käenvääntäjät
2. Limola Johanna, TKT-Nääsvääntö
3. Ketola Erika, Jurvan Urheilijat



Noviisi miehet oikea avoin

1. Naukkarinen Jarno
2. Palonen Ville
3. Ristolainen Jouko
4. Pentinmikko Sami

Noviisi naiset oikea avoin

1. Haaranen Titta
2. Pasanen Tuuli