Häjy Power 28.1.2012, Jurva


Naiset Vasen -65 kg

1. Erika Ketola (JUR)
2. Satu Hiltunen (JUR)
3. Janina Ojala (JUR)

Naiset Vasen +65 kg

1. Päivi Heininen (JUR)
2. Erika Ketola (JUR)
3. Anna Karrila (HAK)
4. Satu Hiltunen (JUR)
5. Janina Ojala (JUR)



Miehet Vasen -67 kg

1. Leif Ojala (JUR)
2. Antti-Jaakko Yli-Ketelä (TKT)
3. Kim Uusitalo
4. Bilal Muhammad (TKT)
5. Juho Vartiainen (JÄR)
6. Ari Helin (TKT)
7. Teemu Ojala (JUR)
8. Dmitrij Jakolev (TKT)
9. Matti Kormano (IK)

Miehet Vasen -77 kg

1. Joni Kormano (IK)
2. Olli Lintamo (VÄH)
3. Ville Heinonen (TKT)
4. Juho Rinta (IK)
5. Kimmo Ojala (IK)
6. Juho Vartiainen (JÄR)
7. Bilal Muhammad (TKT)
8. Kai Paakkanen (TKT)
9. Mikko Kaunisto (VÄH)
10. Kim Uusitalo
11. Olli Salpakoski (TKT)

Miehet Vasen -87 kg

1. Toni Honkapää (TKT)
2. Lasse Luukinen(OlsTa)
3. Tero Loukola (TKT)
4. Matti Saaranluoma (DTF)
5. Ville Heinonen (TKT)
6. Tero Saarinen (IK)
7. Olli Lintamo (VÄH)
8. Jarmo Stoor (OlsTa)
9. Mikko Kaunisto (VÄH)
10. Tuomo Loppi (JUR)
11. Heikki Loukko (JUR)
12. Marko Luoto
13. Jan Hollsten (TKT)
14. Olli Salpakoski (TKT)
15. Esa Huikkola (TKT)

Miehet Vasen -97 kg

1. Juha Salminen (TKT)
2. Marko Karppinen (JÄR)
3. Jarmo Stoor (OlsTa)
4. Jussi Koskinen (JÄR)
5. Tero Ylikoski (JÄR)
6. Jari Liikanen (Raahe)
7. Harri Mannela (RAU)
8. Aleksi Olkinuora (JÄR)
9. Matti Marjomaa (OlsTa)
10. Pasi Jyränen (JUR)
11. Matias Sangi (OlsTa)



Miehet Vasen +97 kg

1. Marko Karppinen (JÄR)
2. Vesa Lalli (VÄH)
3. Topi Juvonen (HAK)
4. Juha Savolainen
5. Juha Mikkonen (TKT)
6. Jukka-Pekka Lukkarila (OlsTa)
7. Jukka Jyränen (HAK)
8. Aleksi Olkinuora (JÄR)
9. Janne Puumala (VÄH)



Naiset Oikea -65 kg

1. Janina Ojala (JUR)
2. Satu Hiltunen (JUR)
3. Erika Ketola (JUR)

Naiset Oikea +65 kg

1. Anna Karrila (HAK)
2. Päivi Heininen (JUR)
3. Janina Ojala (JUR)
4. Erika Ketola (JUR)
5. Satu Hiltunen (JUR)



Miehet Oikea -67 kg

1. Juho Vartiainen (JÄR)
2. Kim Uusitalo
3. Dmitrij Jakolev (TKT)
4. Leif Ojala (JUR)
5. Antti-Jaakko Yli-Ketelä (TKT)
6. Teemu Ojala (JUR)
7. Ari Helin (TKT)
8. Bilal Muhammad (TKT)
9. Matti Kormano (IK)

Miehet Oikea -77 kg

1. Ville Heinonen (TKT)
2. Joni Kormano (IK)
3. Kai Paakkanen (TKT)
4. Kimmo Ojala (IK)
5. Juho Rinta (IK)
6. Juho Vartiainen (JÄR)
7. Olli Lintamo (VÄH)
8. Olli Salpakoski (TKT)
9. Kim Uusitalo
10. Bilal Muhammad (TKT)
11. Mikko Kaunisto (VÄH)

Miehet Oikea -87 kg

1. Toni Honkapää (TKT)
2. Lasse Luukinen(OlsTa)
3. Tero Saarinen (IK)
4. Tero Loukola (TKT)
5. Joni Kormano (IK)
6. Jarmo Stoor (OlsTa)
7. Matti Saaranluoma (DTF)
8. Heikki Loukko (JUR)
9. Jan Hollsten (TKT)
10. Esa Huikkola (TKT)
11. Tuomo Loppi (JUR)
12. Marko Luoto
13. Mikko Kaunisto (VÄH)
14. Ville Heinonen (TKT)
15. Olli Salpakoski (TKT)

Miehet Oikea -97 kg

1. Juha Salminen (TKT)
2. Jussi Koskinen (JÄR)
3. Jukka Surakka
4. Harri Mannela (RAU)
5. Tero Ylikoski (JÄR)
6. Kimmo Ojala (IK)
7. Marko Karppinen (JÄR)
8. Aleksi Olkinuora (JÄR)
9. Jari Liikanen (Raahe)
10. Matti Marjomaa (OlsTa)
11. Pasi Jyränen (JUR)
12. Jarmo Stoor (OlsTa)
13. Matias Sangi (OlsTa)

Miehet Oikea +97 kg

1. Juha Mikkonen (TKT)
2. Topi Juvonen (HAK)
3. Marko Karppinen (JÄR)
4. Vesa Lalli (VÄH)
5. Janne Puumala (VÄH)
6. Jukka Jyränen (HAK)
7. Aleksi Olkinuora (JÄR)
8. Jukka-Pekka Lukkarila (OlsTa)
9. Jouko Kiesiläinen



Seurojen lyhenteet:

DTF = Dream Team Finland
HAK = Helsingin Atleetti Klubi
IK = Ilmajoen Kisailijat
JUR = Jurvan Urheilijat
JÄR = Järvenpään Kädenvääntäjät
OlsTa = Oulunsalon Taisto
RAU = Raution Kisailijat
TKT = TKT-Nääsvääntö
VÄH = Vähäkyrön Kisa