Golden Arm 20.2.2010 Ruotsi


Miehet Vasen -60 kg

1. Magnus Persson, Skövde

Miehet Vasen -65 kg

1. Stefan Norström, Team Punishment
2. Magnus Persson, Skövde
3. Simen Skoglund, Norway
4. Krille Gillerström, Smeárms

Miehet Vasen -70 kg

1. Stefan Norström, Team Punishment
2.Freddy Gunnarsson, Skåne AS
3. Ville Mutikainen, Finland
4. Björn Lundström, Skåne AS
5. Ville Heinonen, Finland
6. Olli Salpakosli, Finland

7. Robin Lundgren, Vätternbrytarna
8. Patrik Berg
9. Tim Olsson, Göteborg
10. Frank Andersen, Norway
11. Dragan Nilsson

Miehet Vasen -75 kg

1. Stefan Kocon, Skåne AS
2. Stephan Söderberg, Flen Armfighters
3. Freddy Gunnarsson, Skåne AS
4. Måns Erik Frank, Jämtland AS
5. Björn Lundström, Skåne AS
6. Morten Andersen, Norway
7. Oskar Karlén, Flen Armfighters
8. Jimmy Nykvist, Nora AS
9. Pontus Niemelä, Nora AS

Miehet Vasen -80 kg

1. Daniel Åberg, Smeárms
2. Robin Hermansson
3. Edvard Wistedt, Märsta
4. Andreas Svensson
5. Janne Tammi, Finland
6. Michael Aychouh, Skövde
7. Lasse Luukinen, Finland
8 Daniel Engström
9. Tomas Lundgren, Vätternbrytarna

Miehet Vasen -90 kg

1. Niklas Nannestad, Skåne AS
2. Johan Andersson, Vimmerby
3. Juha Salminen, Finland
4. Mats Pettersson, Nora AS
5. Joel Larsson
6. Mattias Engman
7. Christian Bergström
8. Anders Karlsson, Team Punishment

Miehet Vasen -100 kg

1. Krasimir Kostadinov, Bulgaria
2. Emil Lövstad
3. Knut Bergen Hansen, Norway
4. Toni Christenssen, Denmark
5. Vidas Mikelionis, Lithuania
6. Peter Karlsson, Vimmerby

Miehet Vasen +100 kg

1. Krasimir Kostadinov, Bulgaria
2. PO Svedberg, Strömbrytarna
3. Sharon Remez. Skänninge
4. Fredrik Nyström, Eskilstuna
5. Damir Krunic, Brynäs
6. Mikael Eriksson, Smeárms
7. Stefan Svensson
8. Erik Persson, Skåne AS
9. Erling Moe, Norway
10. Marcus Åberg, Smeárms
11. Tero Oravasaari, Finland
12. Benny Johansson, Strömbrytarna
13. Mattias Engman, Eskilstuna







Naiset Vasen -55 kg:

1. Carolina Pettersson, Nora AK
2. Marie Thysell, TSA
3. Elina Persson, Skåne AS
4. Anette Andersson, Flen Armfighters
5. Rebecca Svensson, TSA
6. Erika Lorentsson, Storuman

Naiset Vasen -65 kg:

1. Sarah Bäckman, TSA
2. Klara Bohlin Thysell, TSA
3. Marie Thysell, TSA
4. Nia Rustamoa, Vätternbrytarna
5. Erika Lorentsson, Storuman
5. Carin Stenlund, Strömbrytarna

Naiset Vasen +65 kg:

1. Sarah Bäckman, TSA
2. Camilla Berg, Smeárm
3. Elin Haag, Nora AK
4. Emma Edwall, Nora AK
5. Lovisa Wahlström, Vätternbrytarna
6. Victoria Alveland, Göteborg
7. Klara Bohlin Thysell, TSA































































Miehet Oikea -60 kg

1. Magnus Persson, Skövde

Miehet Oikea -65 kg

1. Urban Carlsson, Skänninge
2. Magnus Persson, Skövde
3. Simen Skoglund, Norway
4. Krille Gillerström, Smeárms

Miehet Oikea -70 kg

1. Freddy Gunnarsson, Skåne AS
2. Ville Mutikainen, Finland
3. Robin Lundgren, Vätternbrytarna
4. Ville Heinonen, Finland
5. Frank Andersen, Norway
6. Tim Olsson, Göteborg






Miehet Oikea -75 kg

1. Freddy Gunnarsson, Skåne AS
2. Björn Lundström, Skåne AS
3. Stephan Söderberg, Flen Armfighters
4. Måns Erik Frank, Jämtland AS
5. Stefan Kocon, Skåne AS
6. Oskar Karlén, Flen Armfighters
7. Jimmy Dahlberg, Smeárms
8. Jimmy Nykvist, Nora AS
9. Morten Andersen, Norway

Miehet Oikea -80 kg

1. Daniel Åberg, Smeárms
2. Michael Aychouh, Skövde
3. Lasse Luukinen, Finland
4. Tomas Lundgren, Vätternbrytarna
5. Janne Tammi, Finland
6. Edvard Wistedt, Märsta
7. Jonas Hammarström
8. Andreas Svensson
9. Robin Hermansson, Göteborg

Miehet Oikea -90 kg

1. Juha Salminen, Finland
2. Niklas Nannestad, Skåne AS
3. Anders Karlsson, Team Punishment
4. Peter Eriksson, Vimmerby
5. Michael Varga
6. Christian Bergström, Nora AS
7. Joel Larsson
8. Pascal Girard, Switzerland

Miehet Oikea -100 kg

1. Krasimir Kostadinov, Bulgaria
2. Toni Christenssen, Denmark
3. Vidas Mikelionis, Lithuania




Miehet Oikea +100 kg

1. Krasimir Kostadinov, Bulgaria
2. Sharon Remez, Skänninge
3. PO Svedberg, Strömbrytare
4. Marcus Åberg, Smeárms
5. Sakari Suokko, Finland
6. Damir Krunic, Brynäs
7. Erik Ekestubbe, Nora AS
8. Erik Persson, Skåne AS
9. Stefan Svensson
10. Fredrik Nyström, Eskilstuna
11. Mikael Eriksson, Smeárms



Miehet Oikea Avoin

1. Krasimir Kostadinov, Bulgaria



Naiset Oikea -55 kg:

1. Carolina Pettersson, Nora AS
2. Marie Thysell, TSA
3. Anette Andersson, Flen Armfighters
4. Erika Lorentsson, Storuman
5. Elina Persson, Skåne


Naiset Oikea -65 kg:

1. Sarah Bäckman, TSA
2. Klara Bohlin Thysell, TSA
3. Marie Thysell, TSA
4. Erika Lorentsson, Storuman



Naiset Oikea +65 kg:

1. Sarah Bäckman, TSA
2. Camilla Berg, Smeárms
3. Emma Edwall, Nora AS
4. Victoria Alveland, Göteborg
5. Lovisa Wahlström, Vätternbrytarna
6. Klara Bohlin Thysell, TSA


Naiset Oikea Avoin

1. Sarah Bäckman, TSA



Noviisit, Miehet Oikea -75 kg:

1. George Chamoun, TSA
2. Emanuel Chamoun, TSA
3. Alexander Dahlström, Vimmerby
4.Ville Heinonen, Finland
5. Patrik Berg
6. Christian Holmberg
7. Pontus Niemelä, Nora AS
8. Dragan Nilsson

Noviisit, Miehet Oikea -85 kg:

1. Johan Andersson, Vimmerby
2. Andreas Dahlström, Vimmerby
3. Daniel Engström
4. Peter Schyssler, TSA
5. Grzegorz Andrezej

Noviisit, Miehet Oikea +85 kg:

1. Niklas Andersson, Surahammar
2. Magnus Tjernberg, Strömbrytarna
3. Andreas Dahlström, Vimmerby
4. Erling Moe, Norway
5. Juha Lehtonen, Flen Armfighters
6. Mikael Andersson, Surahammar
7. Peter Karlsson, Vimmerby
8. Knut Berger Hansen, Norway
9. Emil Östman
10. Michael Varga
11. Christian Svensson
12. Lasse Kickbuch, Denmark
13. Emil Lövstad, Strömbrytarna
14. Alexander Karlsson
15. Benny Johansson, Strömbrytarna
16. Mikael Karlsson



Noviisit, Naiset Oikea -60 kg:

1. Carin Stenlund, Strömbrytarna
2. Rebecca Svensson, TSA

Noviisit, Naiset Oikea +60 kg:

1. Linn Brunzell, Brynäs
2. Maria Wester, Vimmerby
3. Emilie Gustavsson, Brynäs
4. Nia Rustamova, Vätternbrytarna
5. Charlotte Wikenfors, Surahammar
6. Bettan Johansson, Surahammar